FMF61

DĖDĖ GRIGONIS SAKĖ… :)

Iš seniūnų susirinkimo rugsėjo 10, 2009

Filed under: Uncategorized — kvieciai @ 21:30

STIPENDIJOS

1. Socialinės stipendijos. Į jas pretenduoja tie asmenys, kurie pateikia pažymas, patvirtinančias teisę gauti pašalpas (arba tie, kurie jau gauna) iš savivaldybės (arba rajono savivaldybės). Stipendijos dydis 390lt. (registruotis iki rugsėjo 17 d.)

2. Vienkartinės skatinamosios stipendijos. Jos skiriamos už gerus praėjusios sesijos rezultatus. (registruotis iki rugsėjo 17 d.)

3. Vienkartinės socialinės išmokos. Kaip ir visada registracija vyksta iki mėnesio 10 d. (jau galite pradėti nešti reikiamus dokumentus). Reikalingi dokumentai: šeimos sudėtis, pajamos, kiti dokumentai, pagrindžiantys teisę gauti šią išmoką.

4. Rektoriaus stipendijos. Jai gauti, reikia turėti gyvenimo aprašymą, sertifikatus, vidurkį (>=9). Taip pat įtakos turi aktyvus dalyvavimas mokslinėje veikloje (seminarai, tezių ar straipsnių rašymas ir pn.).

DĖMESIO. Kas bandysit gauti vienkartinę pašalpą ar pn. iš universiteto, nepamirškit pristatyti visų reikiamų dokumentų. Jums paklausus, raštinėj viską tiksliai pasakys. Nepristačius visų reikiamų dokumentų, jūsų kandidatūra gauti išmoką bus svarstoma tik tada, kai bus peržiūrėti visi prašymai su pilnai surinktais dokumentais.

KITA

1. Kvitukai už mokslą bus šiek tiek vėliau.

2. Jei susirgot, prašom paskambinti į raštinę ir pranešti (tel. 300300) arba pasakykit man.

3. Žmonės, kurie išgyvensit kokią nors netektį, pasakykit. Universitetas jums vienaip ar kitaip padės (tiek su atsiskaitymais, sesijos pratęsimu, galbūt kažkiek pagelbėtų ir finansiškai).

4. Laisvus grafikus reikia susidaryti per šią savaitę. Jei tai nepavyksta padaryt, stenkitės susisiekt su raštine ir ji padės jums išspręst šį klausimą.

Reklama
 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s